Компанія Unideco приймає участь в державні програмі енергозбереження "Ощадний дім". Щоб дізнатись деталі тефонуйте: (032)295-34-21 або 096-52-00-395

Про ремонт пластикових вікон

   В даний час для багатьох уже не є секретом та обставина, що пластикові вікна  мають міцний експлуатаційний ресурс і довгий термін служби. Але дуже часто власники пластикових вікон в процесі їх експлуатації стикаються з різного роду проблемами, які призводять до подальшого незадоволення отриманим виробом. Наведемо кілька причин неправильного функціонування пластикових вікон:

1.Погано проведені заміри вікна. Завеликі чи замалі монтажні зазори в майбутньому призводять до промерзання вікон.

2.Непрофесійне проектування виробу. Перевищення гранично допустимих розмірів відкривних елементів веде до викручування профілю,просідання стулки, поломки фурнітури.

3.Недосконале розклинювання склопакету, внаслідок чого відбувається просідання стулки, збій в роботі фурнітури.Вікна втрачають герметичність.

4.Не кваліфікований монтаж вікон.Наслідком буде промерзання вікон, неможливість регулювання фурнітури.

 Є ще багато факторів, таких як економія на металевому підсиленні в рамі, використання дешевих аналогів фурнітури, профілю чи склопакету, внаслідок чого вікна погано функціонують.

   Звичайно ж дуже добре, якщо фірма, в якої придбали вироби, нікуди не зникла, і не відмовляється від своїх зобов'язань перед замовником.А як бути,коли фірма закрилася?

 Наша фірма пропонує наступне:

1.Діагностика стану вікна, встановлення причин несправності виробу.

2.Консультації стосовно ремонту виробу.

3.Регулювання фурнітури, перерозклинювання склопакету.

4.Ліквідація поломок фурнітури, заміна ручок і замків.

5.Заміна фурнітури з поворотної на поворотно-ухильну(якщо це можливо).

5.Складання дефектного акту (за наявності документу, де чітко прописані наявні дефекти виробу і зафіксовані на фото, замовнику легше добиватися відповідальності недобросовісного виробника продукції).                               

Всі ці послуги можливі і для деревяних вікон, виготовлених з євробрусу.

Лише за умови злагодженої роботи всіх складових вікна можна очікувати бажаного результату.