Компанія Unideco приймає участь в державні програмі енергозбереження "Ощадний дім". Щоб дізнатись деталі тефонуйте: (032)295-34-21 або 096-52-00-395

Рекомендації по догляду за вікнами

Ви поставили собі нові металопластикові вікна і, щоб вони довго тішили ваше око та дарували радість, слід дотримуватися простих порад з догляду за вікнами.

  •   Чищення рам: забруднені віконні рами легко очищаються теплою водою з додаванням засобу для миття посуду. У жодному випадку не слід застосовувати абразивні засоби. Для сильно забруднених віконних рам існують спеціальні засоби і поліролі. Докладнішу інформацію можна отримати у менеджера в офісі .Категорично забороняються всі засоби, що містять розчинники.
  •   Ущільнення (гумки): Для того, щоб ущільнення служило довго,а саме зберігало свою еластичність і стійкість до зовнішнього середовища,необхідно регулярно видаляти з нього пил і бруд. Також хоча б 1 раз в рік треба змащувати ущільнення мастилом на основі силікону.
  •   Фурнітура: під час ремонтних робіт фурнітуру у верхній частині стулки необхідно заклеїти будівельним скотчем для запобігання потрапляння пороху, штукатурки і т.д. Один раз в рік змащуйте всі рухомі частини приладів машинним маслом, що не містить смолу або кислоту. Регулювання фурнітури повинен проводити фахівець, оскільки він краще знає, що і як слід зробити.
  •  Чищення скла: скло краще всього очищати теплою водою за допомогою ганчірки. При необхідності до води можна додавати трішки засобу для миття посуду. При сильному забрудненні до води можна додати нашатирного спирту. Не слід застосовувати агресивні засоби або засоби, що містять розчинник. Для очищення від штукатурки ні в якому разі не використовувати металеві шпателі чи інші металеві предмети, оскільки ризикуєте подряпати скло.