☎: 096-52-00-395
📨 вул. Городоцька 277а

16 років досвіду на ринку металопластикових вікон та дверей у Львові

Компанія Unideco розпочала свою діяльність 2007 року. Пропонуючи замовникам тільки якісну продукцію та завдяки налагодженому сервісу, команді енергійних і досвідчених працівників, за досить короткий час компанія змогла завоювати свою нішу на ринку металоплатикових виробів.

Компанія постійно йде назустріч замовникам по виконанню індивідуальних і корпоративних замовлень. Вікна Львів 15Найкраще поєднання ціни та якості, стислі терміни виготовлення, вигідні умови співпраці - все це ми пропонуємо нашому замовнику. Для клієнтів ми надаємо п'ятирічну гарантію, але в подальшому готові у будь-який момент надати Вам допомогу у вирішенні Ваших проблем. Незмінними і найважливішими складовими діяльності фірми є найвища якість наших вікон та дверей і повне задовлення споживчих потреб замовників.

Unideco - кваліфікований і відповідальний партнер.

Вікна та двері потрібно ставити тільки один раз у житті.

Не обов'язково бути фахівцем, щоб зрозуміти, що ризиковано при виборі вікон і дверей шукати тільки найдешевші пропозиції. Таке рішення змусить Вас шкодувати у майбутньому, тому що вікна і двері повинні надійно функціонувати під час тривалого використання.

Вікна від Rehau 13

Саме тому ми не виробляємо дешевої продукції, а пропонуємо Вам лише високоякісні конструкції.

Надійне вікно можна виготовити тільки з якісних комплектуючих.Саме тому ми пропонуємо вироби з профілів лише відомих світових виробників Veka та Rehau. Вікна і двері комплектуються фурнітурою фірми WinkHaus, яка завдяки функціональності і стабільності, що перевірено часом, є однією з ведучих систем на віконному ринку.Як наслідок, наші вироби довговічні, що не дозволить Вам міняти вікна і двері частіше, ніж Ви б цього бажали.Обравши нас, Ви отримаєте відмінну якість та досконалий сервіс за приємною ціною.