☎: 096-52-00-395
📨 вул. Городоцька 277а

Компанія Unideco приймає участь в державні програмі енергозбереження "Ощадний дім". Щоб дізнатись деталі тефонуйте ☎: 096-52-00-395

Про ремонт пластикових вікон

Ремонт Вікна Unideco 16

   В даний час для багатьох уже не є секретом та обставина, що пластикові вікна  мають міцний експлуатаційний ресурс і довгий термін служби. Але дуже часто власники пластикових вікон в процесі їх експлуатації стикаються з різного роду проблемами, які призводять до подальшого незадоволення отриманим виробом. Наведемо кілька причин неправильного функціонування пластикових вікон:

 1. Погано проведені заміри вікна. Завеликі чи замалі монтажні зазори в майбутньому призводять до промерзання вікон.
 2. Непрофесійне проектування виробу. Перевищення гранично допустимих розмірів відкривних елементів веде до викручування профілю,просідання стулки, поломки фурнітури.
 3. Недосконале розклинювання склопакету, внаслідок чого відбувається просідання стулки, збій в роботі фурнітури.Вікна втрачають герметичність.
 4. Не кваліфікований монтаж вікон.Наслідком буде промерзання вікон, неможливість регулювання фурнітури.
 5. Є ще багато факторів, таких як економія на металевому підсиленні в рамі, використання дешевих аналогів фурнітури, профілю чи склопакету, внаслідок чого вікна погано функціонують.
 6. Звичайно ж дуже добре, якщо фірма, в якої придбали вироби, нікуди не зникла, і не відмовляється від своїх зобов'язань перед замовником.А як бути,коли фірма закрилася?

Unideco пропонує наступне:

 1. Діагностика стану вікна, встановлення причин несправності виробу.
 2. Консультації стосовно ремонту виробу.
 3. Регулювання фурнітури, перерозклинювання склопакету.
 4. Ліквідація поломок фурнітури, заміна ручок і замків.
 5. Заміна фурнітури з поворотної на поворотно-ухильну(якщо це можливо).
 6. Складання дефектного акту (за наявності документу, де чітко прописані наявні дефекти виробу і зафіксовані на фото, замовнику легше добиватися відповідальності недобросовісного виробника продукції).
 7. Всі ці послуги можливі і для деревяних вікон, виготовлених з євробрусу.
 8. Лише за умови злагодженої роботи всіх складових вікна можна очікувати бажаного результату.