☎: 096-52-00-395
📨 вул. Городоцька 277а

Компанія Unideco приймає участь в державні програмі енергозбереження "Ощадний дім". Щоб дізнатись деталі тефонуйте ☎: 096-52-00-395

Найголовніше при виборі вікон

Вікна Unideco 20

В цій статті ми спробуємо допомогти Вам у досить складному питанні: « Які ж вікна обрати?» Реклами повно, фірм - аж очі розбігаються. Отже, на що потрібно звертати увагу, що є важливим в даному виборі?

 Для початку потрібно усвідомити, що на те, як вікно буде служити Вам в майбутньому, чи буде виконувати свої прямі функції-енергозбереження і шумоізоляції, впливає багато чинників:

Профіль. Помилковим є вважати, що всі профілі однакові. Кожен виробник профільних систем має свої секрети виготовлення, які в подальшому і впливають на довговічність профілю. Тому все ж таки важливою є марка профілю, чи давно даний профіль на ринку вікон, як себе зарекомендував. В першу чергу слід звертати увагу, яка товщина зовнішньої стінки профілю. Якщо зовнішня стінка тонша, як 3мм, профіль буде мати меншу жорсткість плюс є ризик промерзання рами взимку. Профілі з тоншою стінкою, як правило, використовуються для нежитлових приміщень. Не менш важливим є наявність ребер жорсткості в профілі-це перетинки між повітряними камерами профілю, завдяки яким профіль менше піддається змінам температури.

 Фурнітура. Це механізми на стулках, від яких в великій мірі залежить подальша експлуатація вікна. Дуже часто виробники вікон задля здешевлення кінцевого продукту використовують неякісну фурнітуру або дешеву комплектацію, яка за якийсь рік-два не витримує навантаження і ламається. Обов’язково потрібно звернути увагу на наявність маркування на фурнітурі і зупинятися на відомих марках.

 Склопакети. Склопакет займає основну площу вікна,тому від нього найбільше залежить , чи будуть вікна тримати тепло. Для наших кліматичних умов оптимальним є використання енергозберігаючого склопакету. Також необхідно цікавитися, яке скло використовується, оскільки для здешевлення склопакетів недобросовісні виробники часто використовують скло товщиною 3мм, а не 4мм, що передбачене стандартами.Склопакети з тоншим склом є менш стійкими до змін температури, внаслідок чого можуть просто тріскати від морозів,а також не забезпечують належного енергозбереження.

Монтаж. Від якості монтажу подальша робота вікна залежить не менше,ніж від попередніх його складових. Якщо вікна змонтовані неправильно, скажімо не закріплені в отвір, а просто «посаджені» на піну, то в майбутньому чекайте викривлення рами. Якщо вікно виставлене не по рівню,тобто змонтоване криво бодай на кілька міліметрів, погана робота фурнітури гарантована, і ,як наслідок, втрата герметичності вікна. Ось ще кілька цікавих моментів, які варто взяти до уваги:

Вікна Unideco 4

І найголовніше. Перед тим,як зробити вибір, постарайтеся знайти час для того, щоб відвідати офіс продавця вікон. Одна справа - послухати про все, зовсім інша – на власні очі побачити, як виглядають запропоновані Вам вироби. Як правило, в продавця вікон обов’язково повинен бути, як мінімум, один взірець вікна, який Ви можете оглянути, спробувати, як працює фурнітура, оцінити якість готового виробу. Не купуйте «кота в мішку», щоб в результаті не було неприємних сюрпризів. Бажаємо Вам вдалого вибору!