☎: 096-52-00-395
📨 вул. Городоцька 277а

Компанія Unideco приймає участь в державні програмі енергозбереження "Ощадний дім". Щоб дізнатись деталі телефонуйте ☎: 096-52-00-395

Вхідні металеві двері

Вхідні двері - це захист і обличчя Вашого житла. В сучасному суспільстві поняття "дім" у кожної людини асоціюється з теплом, затишком і безпекою. І перше, що допоможе зберегти в цілісності ваше майно – це металеві двері. Міцні, надійні і одночасно гарні двері не тільки стоять на сторожі Вашого дому, а й є його окрасою, дарують Вам позитивну енергію благополуччя, добробуту і спокою.

Компанія «Унідеко» пропонує замовникам двері під індивідуальне замовлення.

Металеві двері під замовлення – можливість забезпечити нашим покупцям як максимально широкий вибір розмірів дверного полотна і варіантів оздоблення, так і гнучкість в комплектації (підбір фурнітури, замків і т.д.). Ми пропонуємо тільки надійні і перевірені часом конструкторські рішення і комплектації. Однією з найважливіших переваг є цінова політика нашої фірми. Приємні ціни, відмінна якість, досконалий сервіс –ось наше головне кредо. Ми пропонуємо своїм клієнтам великий вибір металевих вхідних дверей у відповідності з їх побажаннями і можливостями, що дозволяє задовільнити смаки найвибагливіших замовників. Надійність та протизламність виробів забзпечує стальний лист товщиною 2мм, а також антизрізи та замки різної складності.Теплоізоляція виконується за рахунок подвійного ущільнення, утеплення полотна та рами пінопластом товщиною 40мм або мінеральною ватою. Одним з оптимальних варіантів для квартири є металеві двері, оздоблені накладками МДФ. За бажанням замовників виготовляємо також двері з порошковим покриттям. Незалежно від того, які двері Ви придбаєте у нас, вони незмінно будуть служити довгі роки, надійно захищаючи вхід до Вашого помешкання.

Металеві двері, оздоблені МДФ Для оздоблення металевих дверей ми використовуємо накладки МДФ. Це листи пресованої дерев’яної стружки середньої щільності ,які дуже зручні у виробництві і використанні, вони широко застосовуються у будівництві, а також при створенні інтер’єрів в житлових приміщеннях. При експлуатації вони довговічні і надійні, а також абсолютно не шкідливі для Вашого здоров’я. Крім цього, плити МДФ мають і інші переваги. Вони, як і натуральне дерево, естетично привабливі, можуть мати різний колір і декоративне рішення, до того ж являються чудовими тепло- і звукоізоляторами приміщень. Також за багатьма показниками вхідні металеві двері з МДФ значно перевершують натуральний масив. Оскільки плити МДФ більш стійкі до вологи, тому можуть бути використані для оздоблення «вуличних» дверей. Плити з пресованої стружки не піддаються гниттю – природньому процесу для натурального цільного масиву. А ще це покриття стійкіше до механічних ушкоджень

Двері, оздоблені плитами МДФ.

Двері вхідні у Львові

Зробіть свій вибір на користь якісного, екологічного і одночасно актуального, гарного і економічно вигідного рішення! Безперечно, вхідні двері, оздоблені плитами МДФ, а також металопластикові вікна які пропонує наша компанія – це оптимальний варіант для людей, які турбуються про своє здоров’я, красу оточуючого середовища і надійність свого помешкання.