☎: 096-52-00-395
📨 вул. Городоцька 277а

Компанія Unideco приймає участь в державні програмі енергозбереження "Ощадний дім". Щоб дізнатись деталі тефонуйте ☎: 096-52-00-395

Підвіконня Danke та Crystalit

Для того, щоб відчувати себе комфортно в своїй оселі, заміна вікон відіграє чи не найважливішу роль. Та для створення затишку в помешканні підвіконня теж є не менш важливим елементом, який додає довершеності новому вікну. Ми пропонуємо нашим замовникам кілька видів внутрішніх підвіконь.

Підвіконня DANKE( Данке)

Danke

Підвіконня « Данке» - це гідна за зовнішнім виглядом, легка у догляді ,якісна та доступна за ціною альтернатива мармуру та дереву. Ексклюзивна конструкція підвіконня ( розташування ребер жорсткості під кутом) забезпечує міцність в експлуатації. Покриття підвіконь – це сучасний з найкращими технічними та декоративними властивостями глянцевий ламінат «ELESGO»,що виготовляється в Німеччині. .

Переваги покриття «ELESGO»:

Підвіконня Crystalit ( Кристаліт)

Підвіконня «Кристаліт» завдяки міцній основі, виготовленій з жорсткого ПВХ з товщиною поверхні 3мм та потовщеними ребрами жорсткості, витримують будь-які навантаження. Особливий метод обробки основи підвіконня гарантує бездоганну якість поверхні, а багатошарове акрилове покриття «ELESGO»(Німеччина) додає вишуканості та забезпечує надійність і довговічність в користуванні.

Класичний вигляд підвіконня «Кристаліт» та широка гама кольорів дозволяють здійснити будь-які дизайнерські рішення в оздобленні Вашої оселі.

Danke

Зовнішні підвіконня ( зливи)

Зливи відіграють не лише оздоблювальну , але і захисну роль у Вашій оселі. Зливи захищають фасад помешкання від потрапляння вологи під час дощу чи танення снігу, і, відповідно, запобігають потраплянню вологи всередину приміщення.

Ми пропонуємо нашим замовникам зливи двох типів: з алюмінію та сталі.

Алюмінієві зливи мають ряд переваг в порівнянні зі сталевими : вони не піддаються корозії, стійкіші до подряпин та механічних впливів, міцніші за рахунок більшої товщини матеріалу. Такі зливи представлені в двох кольорах - білому та коричневому.

Сталеві зливи – найпоширеніший варіант зовнішнього оздоблення. Для виготовлення таких зливів використовується оцинкована сталь та полімерна фарба для покриття. Сталеві зливи мають широку гаму кольорів, в тому числі такі як золотий дуб, венге, що дозволяє додати довершеності вікнам в таких кольорах.

Москітні сітки

Danke

З настанням весни, коли все навколо розквітає і оживає, з’являється велике різноманіття комах, які, здається, так і прагнуть потрапити до помешкання, як тільки відчиняються вікна. Для того, щоб Ви могли насолодитися чистим повітрям , не переймаючись присутністю мух і комарів, створені москітні сітки.

Рамка протимоскітної сітки виготовляється із алюмінієвого профілю, на який нанесена порошкова фарба. Вона стійка до корозії та перепадів температури. В стандартному виконанні рамка є двох кольорів-біла і коричнева.

Сама ж сітка виготовляється з фібергласу. Це міцний полімерний матеріал, стійкий до всіх видів зовнішніх атмосферних дій. Колір і розмір комірок в сітці підібрані так, що, будучи абсолютною перешкодою для комах, вона зберігає всі переваги відчиненого вікна. Колір самої сітки – сірий.

Наша компанія пропонує кілька варіантів москітних сіток: